Skupina Trezor

V devadesátých letech se zdálo, že o skupině TREZOR uslyšíme stále častěji, opak byl ale pravdou a po slušném začátku to kapela zabalila a každý si šel svou cestou. V současnosti se zakladatel kapely, zpěvák Tomáš Hradil, snaží o resuscitaci rockového „sejfu“ a tak nebylo od věci si k tomu něco říct..

Trezor

Tome jak jste spokojeni s rozjezdem kapely?

Ale jo, myslím si, že se to rozjelo celkem dobře a vše fajn šlape. Odehráli jsme pár koncertů a jsme s nimi spokojeni. Není jednoduché se do toho hudebního cirkusu po létech zase zapojit, ale podle reakcí na sítích od fanoušků jsme to zvládli dobře. Chceme to tady trochu rockově občerstvit tak snad to i vyjde.

Jak vás přijali fanoušci v mediích a na koncertech?

Začali nás zase hrát v rockových rádiích a taky proběhl v televizi náš starší klip na připomenutí, že jsme zase tady a chceme to pořádně nakopnout. Nejbližší budoucnost je primárně zaměřená na PR, potřebujeme připravit nový materiál pro media, abychom nežili jen z minulosti. A na koncertech fanoušci dokonce zpívali naše texty i po 25 ti letech. Konečně se nás po těch létech čekání dočkali!

Jak se připravujete na další sezonu, zaslechl jsem něco o změnách v kapele..

Jasně, je hodně na čem pracovat, koncertní program, jeho provedení, technika, vše je na začátku další etapy koncertů. Taky jsme bohužel museli udělat změnu na postu sólového kytaristy. Kytarový génius současnosti Vašek Moch, který s námi začal budovat comeback musel z časových důvodů (domácí kapela Salamandra) Trezor opustit a na jeho místo nastupuje mladý talentovaný kytarista Vojtěch Prokeš. Nebude to mít jednoduché, ale on to určitě skvěle zvládne. Aktuálně jsme nafotili nové promo pro rok 2020 a snad se brzo objeví v mediích (..A Tobě tady taky něco pustíme JJ.)

A co slibovaná hudební vlaštovka z nové tvorby?

Do konce tohoto roku bychom chtěli stihnout nahrát 2-3 skladby na EP. Budou to věci, co Trezor hrál v rámci koncertního programu Síla života v roce 91-92 a ty nikdy nevyšly. Chceme tímto počinem fanouškům oplatit malý dluh a potěšit je. Taky je chceme věnovat ke vzpomínce na Staníka Svobodu, který v té době byl zakládajícím členem. A v neposlední řadě by mělo v návaznosti na EP vzniknout nové video Trezoru. Skladby jsou vybrané a probíhá před produkční fáze. Jsou i názvy ale ty si zatím necháme v Trezoru (..smích).

Jak se těšíte na Vánoce a nový „Rock 2020“?

Plány na rok 2020 jsou veliké. Chceme především nahrát regulérní album, na kterém se začne hned po natočení EP pracovat. Aby sis nemyslel, že jen tak kecáme, už je připraven název CD a snad i LP. Alespoň prozradím, že na něm bude 8 songů plus bonus z EP. Na LP budou dva krát 4 skladby na každou stranu jako za mlada (..smích). Máme taky zatím potvrzené hraní na několika letních festivalech a snažíme se, aby další termíny brzy přibyly. Jak jsem už řekl, čeká nás spousta tvrdé práce!

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments