Skupina Queenie chystá velké show v O2 areně a turné v Koreji

Tribute skupina Queenie chystá velkolepou show „Queen Relived 2020“ v pražské O2 aréně a dokonce turné po Jižní Koreji, kam by měli cestovat v roce 2022 a podepsali smlouvu na 12 až 16 vystoupení. A v plánu jsou i další zahraniční koncerty. Novináře o tom informoval producent Martin Zoubek během setkání na lodi jménem Bohemian Rhapsody.

„Ve smlouvě je pro nás důležité, že i kdyby nyní koncerty nechtěli, tak z toho máme nějaké finanční plnění. Takže oni jsou motivováni je uskutečnit. Ta smlouva není plácnutí do vody, ale závazný kontrakt,“ řekl zpěvák Michael Kluch.

„Máme z toho obrovskou radost, protože jsme vlastně show Queen Relived 2020 by Queenie koncipovali, abychom prorazili i v zahraničí,“ dodal ke koncertům.

Pražské koncerty byly z května přesunuty na 11. a 12. září a jsou téměř vyprodány. A to, že svou show nepodcenili, svědčí i fakt čísel. Pódium bude vysoké 21 metrů, 55 metrů dlouhé a široké 33 metrů. Techniku a předem vyrobené části scény a dekorace bude přepravovat 28 kamionů. Světelné efekty má na starosti Lukáš Patzenhauer, autorem kostýmů je Roman Šolc.

Na přípravě a vytvoření show spolupracuje více než 20 lidí a asi deset nejrůznějších dodavatelů se stovkami zaměstnanců. Na vystoupení se bude podílet vice než 300 lidí mnoha profesí.

Queenie
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments