Skupina NEBE se vrací s nebývalou vervou

Po více než roční pauze o sobě pětičlenná kapela NEBE opět dává vědět poté, co zpěvák a kytarista Petr Harazin podstoupil minulý rok úspěšnou protialkoholní léčbu. Během ní vznikla autentická píseň Kvit, která se stala ústřední melodii k filmu Abstinent.

Poté jsme vás informovali, jak před časem, skupina NEBE představila nový videoklip s názvem Stella. Text napsal Harazin pro šéfkuchaře Přemka Forejta a jeho šestiletou dceru Stellu spíše jako vtípek. Nakonec to dopadlo tak, že známý kuchař a oblíbený porotce kulinářské soutěže singl nazpíval, vyznal tak své dceři lásku a společně ve videoklipu i vystupují.

Nedávno kapela Nebe společně s hudební televizí Óčko vydala v pořadí třetí ALLSTARS song! Píseň dostala název STROMY a opírá se o téma vztahu k přírodě jako základního prostředí, odkud vychází člověk sám i hudba, kterou vytváří. Autorem je Petr Harazin, ke kterému se připojili Petr Janda, Petra Janů, Kuba Ryba, Pavel Callta, Voxel, Sebastian, Pepa Bolan, Pekař, Vojta D, Jakub Děkan, Martin Harich, Milan Peroutka, Anna Julie Slováčková nebo herec Marek Lambora.

V době, kdy nejde koncertovat se kapela plně soustředí na tvorbu nových písní, nicméně v létě příštího roku, pokud situace dovolí, se chystá jíž naplno vystupovat.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments