Skupina Nebe přichází s novou vánoční písní

V poslední době akční havířovská kapela Nebe to s návratem na výsluní myslí smrtelně vážně. Tedy pokud jim do třetice nevyberou studio a neukradnou nástroje, jako se stalo v minulosti. Vydali už tři songy a nyní přichází se svým prvním animovaným klipem "Poslední okno v kalendáři", který vznikl jako důsledek vládních opatření. Jde o vánoční song a v hlavní roli je zlaté prasátko, které se v převleku za superhrdinu snaží zachránit Vánoce.

„Původně jsme chtěli točit videoklip s fanoušky a přáteli, ale doba nám v tomhle ohledu nepřála, tak jsme se rozhodli pro animovanou variantu,“ vysvětlil kytarista Nebe a režisér videoklipů Štěpán Petrů. Na skladbě spolupracovali s bratry Balcárky, když o produkci audia se postaral Jan a na videu se podílel jeho mladší bratr Lukáš.

„Když jsem psal vánoční písničku, vzpomněl jsem si, jak jsme se s mou sestrou vždycky čekali, až si konečně budeme moci otevřít v adventním kalendáři okýnko s číslem 24. To byla úplně první věc, která mě napadla při vzpomínce na Vánoce,“ dodává zpěvák Petr Harazin.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments