Skupina Lucie chystá turné s Filharmonií Hradec Králové

Rocková skupina Lucie chystá příští rok turné s Filharmonií Hradec Králové s dirigentem Kryštofem Markem a pěveckým sborem. Poprvé by se měl projekt s novým programem představit 27. září 2021 v ostravské ČEZ Areně. Podle Kateřiny Dědkové za produkční team půjde o skoro dvouhodinový průřez tvorbou Lucie, ke které dirigent Marek vytvořil nové symfonické aranžmá.

„Na scéně, kterou chceme fanouškům představit, jsme pracovali bezmála rok. Práce to byla náročná, ale krásná. A věříme, že to bude stát za to. Je to pro nás speciální projekt, proto chceme, aby i naši fanoušci z něj měli výjimečný zážitek,“ zaznělo zevnitř skupiny.

Scéna využívá nejnovější technologie z oblasti zvuku i vizuálních efektů a zároveň osvědčené divadelní principy. Tudíž půjde opět o neopakovatelný zážitek, který si kromě Otravy užijí na show v Brně v DRFG areně 8. října, v pardubické Enteria Areně 12. října a na závěr v pražské O2 areně 20. října.

„Letošek byl pro všechny velmi těžký. Nám ale mimo jiné rok 2020 ukázal, že bez kultury to prostě nejde. Jako by nám chyběl kus naší duše, možnost sebevyjádření, svoboda, a to nejen ta umělecká, kterou bychom si měli bezpodmínečně chránit. O to víc se těšíme, že se v roce 2021 zase vrátíme na pódium a znovu se svými fanoušky zažijeme tu ohromnou energii, která při živém vystoupení vzniká. To je zážitek, který nejde ničím nahradit,“ sdělila skupina Lucie.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments