Skupina Jelen novým singlem upozorňuje na on-line koncert a novou desku

Skupina Jelen nezahálí a vydává se na zteč rozčeřit stojaté vody české hudební scény. Činí tak novým single Ještě jednu noc, který obohatila videoklipem a avizuje tak novou desku Věci a sny, která vyjde příští měsíc.

Nový song volně navazuje na hit Magdaléna a v textu se zabývá vztahovou nevěrou. Video ke skladbě je páté v pořadí, na kterém se podílel režisér Tomáš Červinka.

„Snažil jsem se zachytit energii písně i příběhu. Inspirací pro mě v tomto případě bylo město. A především žena. Ve své proměnlivosti. Žena věčně unikající, která umí měnit tváře,“ vysvětlil režisér vizuální podobu klipu a do hlavních rolí obsadil mladé herce Karolínu Baranovou a Františka Maňáka.

Podle Štěpánky Batikové z Universal Music bude vyvrcholením celého snažení připravovaný online koncert. Ten se uskuteční 11. dubna, kdy „Jeleni“ odehrají placený on-line koncert z prostředí Loftu Bubny. Zde bude takém představen nový bubeník Vítek Polák a jako hist zde se objeví zpěvačka Marie Tichá.

„Velkou část ze vstupného chceme použít na podporu našeho kamaráda, zvukaře a bráchy ve zbrani Ondry Kyjonky, kterému v téhle složité době a ještě navíc na hlídaném parkovišti vykradli dodávku s jeho zvukařským vybavením,“ dodal nový "bubenmajster" Polák.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments