Skid Row začali pracovat na novém albu

O slovo se hlásí legenda devadesátých let, kapela Skid Row, která aktuálně podepsala novou smlouvu s nahrávací společností earMUSIC a opět se vrhli do práce na novinkovém albu. Poslední nahrávka kapely spadá do doby, kdy leaderem za mikrofonem Johny Sollinger v roce 2014. Toho poté pro rok následující nahradil Tony Harnell, kterého vystřídal aktuálně zpěvák ZP Theart.

„Jsme rádi, že můžeme oznámit novou smlouvu a s producentem Nickem Raskulinecze jsme začali pracovat na nové desce.“ Oznámila kapela světu a dlužno říct, že si hard rocková parta nevybrala špatně, neboť producent je podepsán pod takovými jmény jako Foo Fighters, Rush, nebo Velvet Revolver.

Kytarista Dave "Snake" Sabo už v roce 20199 potvrdil ve finské TV Kaaos, že jsou hotoví s novými nahrávkami, ale tehdy pod producentem Michaelem Wagenerem a mělo vyjít u společnosti Golden Robot Records. Bude tedy zajímavé, zda použijí už skoro hotové nahrávky, nebo díky nové smlouvě šli jinou cestou.

„Máme skvělý team, neuvěřitelnou partu a jsme rádi za novou smlouvu. Můžeme pracovat se skvělými lidmi a navíc jsme partnery takových ikonických jmen, jakými jsou Deep PUrple nebo Alice Cooper.“ Uvedl "Snake" k nové smlouvě. Doba pokusů o návrat původního zpěváka Sebastiena Bacha jsou tedy nenávratně v tahu.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments