SKID ROW dokončí trilogii a chtějí udělat streamovací show

Baskytarista rockové kapely Skid Row Rachel Bolan, původním jménem James Richard Southworth, uvedl pro MetalNet.com průběh nahrávání závěrečné kapitoly trilogie skupiny "United World rebellion". Natáčelo se v Nashvillu v Tennessee pod taktovkou německého producenta Michaela Wagenera z Hamburku, který proslul spoluprací s řadou světových rockových es. Mimochodem stál tento "inženýr mixu" u debutu skupiny Skid Row v roce 1989 i dokumentu "Slave To The Grind" z roku 1991.

„Se vším, co se děje je to trochu obtížné a zpomalilo to celý proces proces. Udělali jsme spoustu věcí se Michaelem, které jsme měli rádi, a také chceme přepsat nějaké věci a napsat nové věci, protože pokud jde o píseň, nemáme ještě ten správný dobrý pocit. Takže to jen udržujeme co nejčerstvější.“ Uvedl Bolan a dodal, že Skid Row silně uvažují o streamovací show.

„Ale zatím to jen plánujeme. Nevím kdy, protože Zee opět žije ve Velké Británii a je to trochu obtížnější, protože my jsme zase tady. Ale opravdu chceme udělat streamovací show. Dělá to spousta lidí a v tomto okamžiku je to nutnost, pokud stále chceš vidět svou oblíbenou kapelu. Takže jo, plánujeme to,“ upřesnil Bolan. A fanoušek této kapely si bude muset počkat.

Skid Row
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments