Šárka Rezková natočila novou píseň!

Známá zpěvačka Šárka Rezková posílá do světa nový song, který pro ni napsali překvapivě Slávek Boura a čím dál více vyhledávaný textař Petr Harazin, frontman skupiny Nebe. Píseň se jmenuje Znám Tě líp.

Jde o zamilované hudební vyznání, které Rezková natočila ve studiu Mercury producenta Romana Mashy Šandora. Jde o jiný typ písně, než na který byli do teď fanoušci zpěvačky zvyklí.

„Nikdy jsem nechtěla mít ohraničený styl a tímto songem bych se ráda představila širšímu publiku,“ řekla pro Muzika.cz Šárka Rezková, kterou v druhé polovině 90. let proslavil hit Borůvková ze stejnojmenného alba. Následně produkovala i další úspěšné desky, mimo jiné se svým manželem Jiřim Brabcem.

„Píseň Znám Tě líp, má, pokud jde o hudbu, zajímavou historii. Byla jsem seznámena s tím, že původně měl o ni zájem Andy Wright, zakládající člen skupiny Eurtyhmics a klávesista kapely Simpley Red. Nakonec ale čekala namě,“ prozradila nám Šárka Rezková.

O text požádala se svým týmem nejprve Richarda Krajča.
„On ale velmi kulatně doporučil dvorního textaře své kapely Kryštof Petra Harazina. A musím říci, že spolupráce dopadla výborně. Jsem s jeho textem velmi spokojená.“

Zpěvačka momentálně pracuje i na dalších písních a projektech.
„Pevně věřím, že na podzim bude ve státě příznivá situace a nové písně budu moci představit na svých koncertech,“ dodala Šárka.

Foto: Miroslav Kolodziej

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments