Sammy Hagar vzdal poctu Little Richardovi

Bývalý leader Van Halen si ke tvorbě skladby Keep a Knockin pozval i spoluhráče z uznávané superskupiny The Circle a spolu si „zablbli“, aby vzdali hold nedávno skonavší legendě rocku. S Hagarem si zahrál basák Michael Anthony a kytarista Vic Johnson a Jason Bonham. Předtím už si pohráli s písněmi Who (Won’t Get Fooled Again), Buffalo Springfield (For What It’s Worth) a Van Halen (Good Enough).

Na začátku této skladby je sólo na bubny, které velmi připomíná Led Zeppelin a skladbu Rock ‘n’ Roll. Hagar přiznal, že ho to úplně zmátlo a nejdřív začal zpívat jiný text.

„Trvalo mi to tři pokusy. Můj nejoblíbenější bubeník a nejoblíbenější zpěvák všech dob - miluju ho a doufám, že vy taky. Ať žije muzika Johna Bonhama a Little Richarda!” Právě syn bubeníka Johna Bonhama, Jason Bonham, s ním coververzi nahrával.

„Jason ví, každý ví, že John Bonham to ukradl od Little Richarda. On hraje na bicí to, co Little Richard zpíval. Naše verze je taková blbina pro srandu. Děláme to jako poctu Little Richardovi.”
Je nad slunce jasné, že každý hudebník nahrával svůj part u sebe doma! Ale stojí to za to…

Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments