Salamandru opouští kytarista Vašek Moch

Po nedávných personálních změnách, kdy kapelu opustil frontman Ivan Borovský a posléze také basák Jarda "Pišta" Sedláček a bubeník Dan "Baalberith" Jureček se po doplnění zdálo, že se rocková legenda nadechuje k dalším hudebním úderům. Kapelu doplnil zpěvák Tomáš Hradil, baskytarista Patrik Hrnčíř a za bicí se usadil Jirka Gadula.

Z původní sestavy už tedy zbyl jen kytarista a „otec představený“ Salamandry Pavel Slíva a za klávesami Hanka Šlachtová. Do výčtu ran kapely však přišla další ne zrovna veselá zpráva, kdy se po deseti letech rozhodl jít jinou cestou kytarový mág Vašek Moch. Na sociálních sítích se pak s fanoušky tento sympaťák rozloučil slovy:

„Všem děkuji za mnoho let podpory a celé kapele za obrovskou hudební zkušenost. Věřím, že tento krok posune všechny zase o velký kus dál. Bylo to mnoho let skvělé spolupráce se skvělými lidmi, nedocenitelná zkušenost vystupovat s kapelou světové úrovně a velká hudební škola. Všem, kteří stáli po mém boku tímto děkuji a přeji kapele další a další úspěchy, aby v této nelehké době byla ještě silnější kapelou a stále přinášela lidem radost. A jistě jsme se neviděli naposled.“

No a nám nezbývá, než v další štaci popřát Vaškovi hodně zdaru a Salamandře, aby našla i adekvátní náhradu. Ačkoli hledání může být těžké, jak dosvědčují slova českého Van Halena Pavla "Salto" Novotného:

„Sám ví nejlépe, co dělá. Ale v Salamandře jej nikdo nenahradí jen tak. Leda když budou lovit v zahraničních vodách.“ A popřál hodně štěstí v další kariéře a Salamandře šťastnou ruku při výběru nového kytaristy.

Kam vedou další kroky tohoto kytarového čaroděje nejsou známy, ale věříme, že budeme mile překvapeni.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments