Rybičky 48 vydali svatební písničku a vyhlašují svatební soutěž

Kapela Rybičky 48 vydává Svatební hymnu a k ní docela vtipný videoklip a k této hymně přidali i neotřelou výzvu na Milionovou svatbu.

„Samotný nápad na "Svatební hymnu" vznikl na naší vlastní svatbě, protože mi chyběla nějaká novější písnička s tématem svatby, když pominu pěknou, ale desítky let starou píseň Když si báječnou ženskou vezme báječnej chlap. Věříme, že se lidi u klipu pobaví, což je ostatně jedna z hlavních věcí, proč děláme muziku. Pevně doufáme, že až se svět dostane do normálu, tak tenhle song nebude chybět na žádný svatbě,“ uvedl zpěvák a baskytarista Kuba Ryba.

Skladba zrcadlí vývoj kapely, neboť se v posledních pěti letech tři ze čtyř členů oženili, a většina přátel už ve svazku manželském je, nebo do něj míří.

„Rosteme, zrajeme a pozvolna vedle našich krásných žen dospíváme, a tak se nás víc týká i téma svateb, nových přírůstků, a o to víc si dokážeme užívat obyčejně krásných věcí,“ dodal opět Ryba.

Kapela se singlem připravila jedinečnou soutěž s názvem Milionová svatba.

„Každoročně jsme poptáváni na desítky svateb našich fanoušků, ale několik let tyto poptávky odmítáme s tím, že zahrajeme pouze na jediné, Miliónové svatbě. Vítěz soutěže tedy obdrží exkluzivní koncert skupiny Rybičky 48,“ vysvětluje Martin Řehoř, manažer kapely Rybičky 48.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments