Rozmarné hudební léto v Praze nabídne koncerty!

Letošní způsob léta zdá se být poněkud hudebně tragický. Proto se Agentura Joe´s Garage Live rozhodla k odvážnému kroku. Uspořádá po celé léto řadu koncertů v Praze! A to nejen s ohledem na lokalituy, vybraná místa, ale i z důvodu stále platících nařízení, restrikcí či zákazů.

Rozmarné hudební léto dává dohromady z agentury Joe's Garage Štěpán Rückl ve spolupráci s Davidem Gaydečkou a Martinem Voňkou, producenty akcí United Islands of Prague a Metronome Prague a s výtvarníkem Pavlem Šťastným ze studia Plechárna Design Factory, který navrhl logo a vizuální styl celé koncertní série.

Vstupenky v limitovaných počtech aktuálně povolených kapacit na jednotlivé termíny jsou nyní v prodeji. Na první dva koncerty je zatím k dispozici 250 vstupenek. V případě, že by zájem o ně převýšil omezené počty, jsme připraveni divákům nabídnout rezervaci vstupenek. A kdyby se situace vyvíjela pozitivně a kapacita byla navýšena, budeme je prodávat podle pořadí rezervací.

V běžné situaci prázdninového hudebního provozu není zvykem, aby v Praze mohl člověk zažít v komorní atmosféře top kvalitní hudební produkce pod širým nebem. Letos tomu bude jinak: hudební scéna i diváci budou přes toto rozmarné léto potřebovat aspoň trochu uvolnění. Proto si myslíme, že naše nabídka účastníky plánovaných akcí potěší," dodal Štěpán R.

Začíná se už 4. června ve Žlutých lázních a to obstará Michal Prokop & Framus Five, a o čtrnáct dní později, 17. června, na stejném místě Buty.

Buty 17.6.2020
Rozmarné hudební Léto
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments