Rockový MOTOKRAVÍN nabízí jako hvězdy Sebastien, Čoka, Witch Hammer, Morčata na útěku a další

Následnovník letitého srazu MOTOSCUK pořádá díky rozvolnění již III.ročník svého hudebně motorkářského Srazu MOTOKRAVÍN 2021. Uskuteční se ve dnech 11. a 12. června v Dolním Benešově. Tamní areál KRAVÍN nabízí komfortní zázemí pro učinkující i diváky, neboť je, jako jeden z mála, v podstatě celý zastřešený. Bohaté občesrtvení, soutěže, vyjížďka a co je nejdůležitější - obrovská porce rockové zábavy pro všechny generace.

Akci zahájí v pátek 11. června motorkářský band 100na100 v 16 hodin a následovat bude metalová injekce WITCH HAMMER, multikulti rockové dračice GLAYZY, zvláště pikantní bude koncert hlavních hvězd MORČATA NA ÚTĚKU a vše zakončí koncert hard rockové formace Sjetý gumy a rockotékou moderátora akce Jirka Basty.

Druhý den bude následovat vyjížďka, soutěže a opět pořádná porce rocku. O tu se postará hned úvodem v 16 hodin ambiciózní sestava POWER 5, které vystřídají ostřílení borci hard rockoví R.U.R v čele s polským frontmanem Normanem Powerem a ke slovu se pak dostane jeden z vrcholů srazu, metaloví SEBASTIEN s George Rainem. Pokračovat pak budou domácí Fajer a další z hvězdných hostů, kterým je Vilém ČOK se svým BY-PASSEM. Vše zakončí domácí hardrockeři D-ROCK a DJ Enrique.

Vlastní ubytování pro motorkáře je připraveno, neboť areál nabízí nejen velké plochy ke stanování, bivakování či jinému druhu kempování, ale je kompletně oplocen a zajištěn.
Bližší informace a popřípadě rezervace na kravin@kravin.info

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments