Rob Zombie předvídá konec masného průmyslu

Od svých 18 let je populární rocker vegetariánem a co víc, posledních devět let je přímo veganem. Dnes 56letý Zombie v rozhovoru pro GQ řekl, že se vzdal konzumace masa, protože se mu nelíbila chuť a film, který tehdy sledoval, mu poskytl lepší vhled do procesu získávání masa z farem na naše stoly. Rob Zombie uvedl, že se velké řetězce restaurací dostávají k veganské stravě, protože „masný průmysl má neudržitelnou budoucnost“.

„Všichni máme vymyté mozky od okamžiku, kdy jsme se narodili, že všechny krávy jsou šťastné a prasata jsou šťastná a všichni jsou tak šťastní a že starý McDonald měl farmu. A pak jsem viděl poprvé film, který brutálním a nechutným způsobem prezentoval jatka. Tehdy jsem si řekl: Skončil jsem.“ Vysvětli pro NME.com zpěvák a dále řekl, že i když ve stravě byly problémy, možnosti pro vegany a vegetariány se zlepšovaly.

„Vegetariánské jídlo je jednodušší, protože stále můžete mít míchaná vejce nebo pizzu. Kdysi jsem byl vegetarian a kolikrát nebylo co jíst. Každý den je to snazší a každý den se zlepšuje jídlo. Vegetariánské hamburgery byly jako hokejové puky bez chuti a teď jsou tak chutné. Veganství se stává stále více zavedenou věcí - každý den nějaký řetězec jako McDonald's nebo Burger King začne pracovat na sendviči do svého jídelníčku, protože vidí, že masný průmysl má neudržitelnou budoucnost.“

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments