Rob Halford z Judas Priest zatoužil zazpívat si Lady Gaga

Ve stínu autobiografické knížky velikána rocku Roba Halforda vyšlo najevo i jeho přátelství se zpěvačkou Lady Gaga, se kterou se zná od roku 2014. Zjistil totiž, že zpěvačka nosí triko s touto kapelou a on sám se netajil přízní k její tvorbě osobě.

„Okamžitě jsem věděl, že to bude gigantický umělec,“ řekl podle serveru Altpress sám Halford.

„Stal jsem se jejím velkým fanouškem a všeho co udělala. Já miluji všechny druhy hudby na ona je nejlepší v tom co dělá,“ dodal zpěvák Judas Priest.
Společně je dohromady dala dnes DJ Lady Starlight, původně Collen Martin. Halford by Starlight pozván na koncert Lady Gaga a během vystoupení se skutečně dozvěděl, že je zpěvačka fanouškem Judas Priest.

„Když Gaga zahájila své vystoupení, Já a Starlight jsme se vplížili do publika,“ popisuje seznámení Halford. „Tleskal jsem, houkal a křičel jako fanoušci kolem nás a když nás Gaga uviděla, doslova padla na kolena.“

Lady Gaga pak při setkání řekla, že si neskutečně váží toho jaký je a co vše udělal pro komunitu LGBTQ. Přátelství přetrvalo a nedávno se Halford nechal slyšet, že by si rád s touto zpěvačkou zapěl nějaký duet.

„Rozhodně bych udělal "Born This Way" z jejího repertoáru, protože je to naše hymna,“ řekl Hlaford v souvislosti s komunitou LGBTQ. „Pokud jde o písně Priest, myslím že bych s ní chtěl udělat "Breaking The Law", protože hovoří o frustraci, kterou procházíme, zejména jako mladí lidé. Nevíte, jaké to je, nemáte ani ponětí.“

Své přátelství popsal i ve své knize "Confess", kde se kompletně odhalí, včetně počátky své homosexuální orientace a vše kolem. Tak uvidíme, zda se někdy dočkáme podobného duetu.

Rob Halford - Lady Gaga
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments