Rob Halford: „Sílu žen nelze podceňovat“

Možná to z úst této rockové legendy zní divně, ale skutečně tuto větu vyslovil. Jde však o hudbu a konkrétně se nechal slyšet, že se nemůže dočkat, až uslyší cover album skadeb tarashové formace Metallica, ale v podání popové divy Miley Cyrus (informovali jsme v novinkách).

„Je to úžasný nápad,“ nechal se slyšet zpěvák Judas Priest v rozhovoru s DJ a spisovatelem Mattem Stocksem pro podcast Life In The Stocks a dodal: „Je neuvěřitelná. Zabydlela se v showbyznysu a má právo dělat to co chce. Má neobyčejný hlas jako Lady Gaga a je to metalistka, vždycky "hodí rohy". Nejen že se těším na toto album, ale rád bych se s ní někdy setkal. I hudebně.“

Nezapomněl také pozdravit svou kamarádku Lady Gaga a připomenout jeho touhu, zazpívat si s touto newyorskou hvězdou.

„Ženská síla, dívčí síla... bez žen bychom nebyli a nikdo z nás by tu nebyl bez našich krásných matek. Ženy jsou zejména v hudbě silné osobnosti, Gaga, Madonna, Miley, moje kamarádka Maria Brinks z In The Moment, prostě sílu žen nelze podceňovat,“ uvedl v rozhovru Halford a vzpoměl si také na další ženy v muzice, jako Vinegar Joe s Elie Brooks a nebo Janet Jopli či Shirley Bassey.

Halford v poslední době jakoby pomalu rekapituloval svou kariéru a začal v poslední době ventilovat své názory a pocity, které jako introvert léta dusil v sobě.

„Pro chlapa z Walsallu, který prošel branami Buckinghamského paláce a poté vyšel po schodech nahoru, šel do hudebního sálu a setkal se s řadou úžasných lidí, jako Brian May, Status Quo, Kate Bush... byl to prostě kouzelné.“ Rozněžnil se rocker s Královskou akademii zpěvu. Když byl představován samotné královně Alžbětě, zeptala se, jako hraje hudbu. Halford odvětil, že tvrdý rock a královna s humorem odvětila jen, proč to hrají tak nahlas.

„Bylo to naprosto šílené a je to nádherná vzpomínka,“ uzavřel své vzpomínky Rob Halford.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments