Rihanna se omlouvá za "zcela nezodpovědné" používání islámského hadithu

Zpěvačka se omluvila poté, co byla kritizována z použití písně, obsahující vyprávění islámského hadithu. Stalo se tak minulý pátek během módní přehlídky Savage X Fenty návrhářky Rico Nasty. Na pozadí hrála skladba "Doom", kterou vytvořil londýnský producent Coucou Chloe. který remixoval zvuk, ve kterém zazněl Hadith, ve kterém se hovoří o znameních Soudného dne a konce časů. V návaznosti na online reakci se Rihanna na Instagramu Stories omluvila muslimské komunitě za to, co považovala za "zcela nezodpovědné" při použití této hudební stopy.

„Chtěla bych poděkovat muslimské komunitě za to, že poukázala na tento fakt, který byl v naší show Savage x Fenty neúmyslně urážlivý,“ začala svou zprávu Rihanna a dodala:

„Ještě důležitější je omluvit se za tuto čestnou, ale neopatrnou chybu. Chápeme, že jsme ublížili mnoha našim muslimským bratrům a sestrám, a jsem tím neuvěřitelně zklamaná. Nehraji si s žádným druhem neúcty k Bohu ani k žádnému náboženství, a proto bylo použití písně v našem projektu naprosto nezodpovědné.“

Rihanna
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments