Richard Müller natočil nové autorské album

Slovenská megastar, zpěvák Richard Müller, se patrně nudil a tak se v době koncertní nečinnosti rozhodl po nedávné novince, vydat opět něco pro své fanoušky. Nové album nese krapet divný název název "Hodina medzi psom a vlkom" a pro ČTK zpěvák řekl, že autorem všech skladeb je dvojice Müller - Uličný, pouze skladbu "Anomália" napsal Laco Rychtárik.

„Svoji náladou je trochu jiná, ale myslím, že by bylo škoda ji nezařadit. Stala se takovým předběžným singlem, který jsem zařadil jako bonus,“ podotkl Müller. „Zbytek alba není tak depresivní. Myslím, že nikdo v našem okolí něco takového nepotřebuje,“ dodal.

Obal je pak dílem fotografa Mayo Hirce.

„To je neuvěřitelný příběh. Absurdní, jako mnoho situací v mém životě a v mé kariéře. Nechal jsem se fotografovat svým dvorním fotografem Mayom Hircem na obal knihy textů, a on měl v ateliéru svého psa. Když jsme skončili, tak mě poprosil, abych se s tím psem vyfotil. Fotka mě zaujala do té míry, že jsem si řekl, že to je hodina mezi psem a vlkem a takové cédéčko teď natočím,“ řekl Müller.

Richard Müller
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments