Rapper Paul Harts alias 18veno byl zastřelen

Opět musíme jen konstatovat, že rap není jen hudba, ale i životní styl. A jak už jsme tady několikrát psali, jde o vysoce rizikové umění, neboť úmrtnost těchto hudebních recitátorů má stoupající tendenci. V noci z neděle na pondělí byl totiž zastřelen teprve devatenáctiletý rapper z Jižní Karolíny 18veno. Potvrdil to úřad koronera York County v Jižní Karolíně. Vlastním jménem Paul Harts byl prohlášen za mrtvého v Piedmont Medical Center v Rock Hill a vyšetřování prováděné odborem šerifa z York County stále probíhá a bližší důvody smrti nebyly zveřejněny.

Minulý rok byl stěžejním v jeho kariéře. Vydal pěti skladbové EP R4z EP, stejně jako debutové album Pablo, které vydalo vydavatelství South Carolina BoyMeetSpace.

18veno často pracoval s umělci pocházejícími z Jižní Karolíny a jeho kariéra se zakládala na tamní lokalitě.

„Stále si nemyslím, že máme respekt, který potřebujeme. Ještě nejsme takoví, jak bychom měli být. V tuto chvíli je to na nás, záleží na umělcích, které máme právě teď. Chci být jedním z těch, kteří nám pomohou postavit se na celosvětovou úroveň.“ Řekl o umělcích z Jižní Karolíny v rozhovoru pro Lyrical Lemonade loni v létě.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments