Rapper King Von byl zastřelen!

Rappeři zdá se, mají jepičí život a nebo je druh prezentované hudby a životního stylu vysoce rizikovou skupinou. Výčet tragicky zemřelých rapperů byl byl asi hodně dlouhý, ať už by šlo o jména známější nebo méně známá. Někteří se dokonce svou hudbou proslavili až po smrti.

Čerstvá zpráva říká, že v šestadvaceti letech zemřel rapper King Von, který ve čtvrtek večer navštívil noční klub v Atlantě. V něm došlo k přestřelce, po které jej v kritickém stavu odvezli do nemocnice, kde zraněním podlehl. Podle policie byl rapper střelen na začátku bitky, ještě, než policie stihla zareagovat. Do nemocnice ho odvezli soukromým autem. Případem se budou vyšetřovatelé i nadále zabývat.

O smrti Dayvona Daquana Bennetta, jak znělo rapperovo občanské jméno, informoval na Twitteru DJ Akademiks. „S velkým zármutkem musím potvrdit, že King Von zemřel. Mluvil jsem s jeho manažerem, který naštěstí přežil, ale také ho postřelili a nyní se zotavuje v nemocnici. Potvrdil ale, že Von to nezvládl,“ napsal Akademiks.

Policie v souvislosti s případem zatkla dva muže. Jedním z nich je Timothy Leeks přezdívaný Lul Tim, který měl na Von Kinga vytáhnout zbraň. Sám rapper údajně ozbrojený nebyl.

Rapper King Von
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments