Rapper Kanye West chce kandidovat na prezidenta USA

V Americe je možné vše a svět už si patrně zvykl na anomálie s této země. Nově se ozval rapper a miliardář Kanye West, který patří k fanouškům prezidenta Donalda Trumpa. V sobotu ohlásil úmysl kandidovat v podzimních prezidentských volbách. West své rozhodnutí zveřejnil na twitteru, ale jak napsala agentura Reuters, není jasné, zda jde o opravdový zájem a zda zpěvák vyplnil nezbytné formality, aby se mohl o kandidaturu ucházet.

„Musíme naplnit americký slib tím, že budeme důvěřovat Bohu, sjednotíme své vize a vybudujeme svou budoucnost. Kandiduji na prezidenta Spojených států!“ napsal West na sociáolních sítích
Jako jeden z prvních Westovo rozhodnutí schválil šéf firmy na výrobu elektromobilů Tesla Elon Musk. „Máte mou plnou podporu,“ napsal ve svém tweetu.

Agentura AFP připomenula, že v posledních letech West plnil stránky novin svými problémy psychiatrického rázu, ale také provokativními výroky týkajícími se otroctví i podpory Trumpa, který jinak v kruzích rapových umělců moc stoupenců nemá.

Kanye West
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments