Rádio HEY má nového partnera na koncerty

Z partnerského rádia Hey nám přišla zajímavá zpráva a je na snadě že se o ní podělíme na Muzika.cz s vámi. Toto rádio se totiž stalo mediálním partnerem portálu www.qrticket.cz, který se zaměřuje na prodej online vstupenek. Tato spolupráce přinese bonusy především našim posluchačům. Spojení rockového rádia, organizátorů hudebních akcí a portálu na prodej online vstupenek totiž vytváří velký potenciál pro všechny strany.

A kdo je vlastně QR Ticket? Na to jsme se zeptali přímo zakladatelů projektu Jana Vyskočila a Petra Havla.

„Společnost QR Ticket, s.r.o. a webový portál www.qrticket.cz jsme založili v roce 2019. Chceme být jednoduchým a čitelným poskytovatelem online prodeje vstupenek pro pořadatele a to nejen kulturních a hudebních akcí“, říká jeden ze zakladatelů, Jan Vyskočil.

„Zároveň jednoduchost, rychlost a snadné zakoupení online vstupenek jsou velmi důležité pro naše zákazníky, návštěvníky jednotlivých akcí, a to je naše deviza“, dodává Petr Havel.

Díky spolupráci s portálem www.qrticket.cz můžeme posluchače Rádia HEY a čtenáře portálu Muzika.cz v předstihu informovat o zajímavých koncertech, ale i jiných kulturních akcích, na kterých se portál www.qrticket.cz podílí. Jsme totiž přímo u zdroje informací a máme to z první ruky! Posluchači rádia HEY také určitě uvítají i nějaké ty lupeny zdarma! (A že jich bude.) A my se rozhodně přidáme také!

qrticket.cz