Queen přeplánovali "Rhapsody Tour" na rok 2022

Queen a Adam Lambert znovu přeložili své nadcházející turné po Velké Británii a kupodivu přidali nová data. Jsou tedy jednou z dalších světových veličin, kteří nespoléhají na vizi letošního roku a raději se precizně připraví na rok 2022. Kapela měla vyrazit na obrovské britské a evropské turné loni v létě, ale „hudební výlet“ byl kvůli pokračující pandemii koronavirů přeložen na květen až červenec 2021. Turné v roce 2022 začne dvěma koncerty v AO Arena Manchester 30. a 31. května a přidali také dvě další britská vystoupení na SSE Hydro v Glasgow ve dnech 2. a 3. června.

„Při pokračujících celoevropských omezeních Covid není možné, aby turné pokračovalo podle plánu pro letošní rok. Vyhlídka na to, že se znovu nebudeme moci těšit na vystoupení a na to, jak zažít ty úžasné publikum, je srdcervoucí." Uvedla kapela Queen s Adamem Lambertem v prohlášení.

„Rádi bychom to objasnili, že žádné koncerty z let 2020 a 2021 nebyly zrušeny, pouze znovu uspořádány kvůli pandemii COVID-19. Opravdu doufáme, že co nejvíce lidí, kteří si zarezervovali původní data v roce 2020, se k nám přidají,“ doplnili účinkující hvězdy.

Všechny dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a držitelé vstupenek budou kontaktováni jejich prodejním místem ohledně informací o výměně vstupenek za nová data.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments