Pražské Rock Café oslaví jubileum 30 let

V pondělí 11. ledna 2021 uplyne přesně 30 let od otevření klubu, který se stal hudebně kulturním středobodem pražského centra. První akce se na adrese Národní 116 odehrály už v roce 1990, oficiálně a pod současným názvem ale začal fungovat až o rok později. Za běžného provozu se v Rock Café odehraje zhruba 20 koncertů, 12 divadelních představení a několik debat za měsíc.

To je ale, z pochopitelných důvodů, již minulostí. Rock Café na tento den připravilo speciální narozeninové okénko, které bude otevřené od 16.00 do 20.00. Za výčepem budou stát majitelé nebo bývalí i současní produkční, kteří kromě piva v akci "TO GO" připraví třeba horkou čokoládu nebo kávu. Návštěvníci budou mít také možnost zanechat klubu vzkaz přímo na místě, a to ve formě psané nebo mluvené.

Kromě zmíněného okénka chystá Rock Café také rozhovory s několika desítkami lidí, kteří klubem během 30 let prošli a zanechali v něm svou stopu. Chybět nebude ani nový narozeninový merchandise nebo různé historické fotografie a zajímavosti, to vše se bude produkce Rock Café postupně zveřejňovat na sociálních svých sítích.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments