POWER 5 zveřejňují název alba, obal a rozjíždí startovač!

Heavy metalová skupina POWER 5 se nachází ve studiu, kde je v polovině natáčení nového alba, které se bude jmenovat ADRENALIN.

Deska vyjde v únoru 2021 a bude obsahovat devět zcela nových skladeb. Název alba komentuje pro Muzika.cz zpěvák Olin Škrabal: „Hudba je pro nás ADRENALIN! A je to také název titulní skladby. Nechal jsem se inspirovat polohou naší zkušebny, která sousedí s bike parkem, který je plný překážek a zároveň šílenců, kteří na nich dělají s koly neuvěřitelné věci. Taky jsou v tom jedni z nejlepších v republice.“

Album vyjde v únoru 2021 jako lisované CD, ale také jako digitální verze.

„My si uvědomujeme, že spousta fanoušku už dnes nevlastní CD přehrávač, a hudbu poslouchá na mobilních zařízeních, takže jdeme s dobou a nabídneme album i v digitální verzi. Ve světě je to běžný standard, v Česku moc ne. Tak uvidíme, jaký to bude mít ohlas.“ Dodal pro náš portál Olin.

Skupina také zveřejnila obal alba, který je celý kreslený a v metalové komunitě v dnešní době trochu netradiční.

„Deska bude mít silný „osmdesátkový“ nádech zejména co se kláves a samplů týká a chtěli jsme, aby také obal evokoval tento „osmdesátkový“ retro nádech. Samotná hudba na ni je barevná a hravá jako její obal.“ Dodává Olin Škrabal.

Od 10.12. je spuštěná crowdfundingovou kampaň na Startovači, kterou kapela používá k financování alba.

„Chceme být k fanouškům féroví a za jejich podporu na Startovači dostanou VŽDY hodnotné ceny. Rozhodně nebudeme nabízet blbosti jako popovídání si z členem kapely ze 500.- Kč. Všechny odměny budou hodnotné a za svou podporu fanoušek vždy něco dostane. Kromě alba to bude úplně nový merch (trička, mikiny), k dispozici jsou i vstupy na koncertní křest alba, firemní prezentace atd.“ Uvedl zpěvák závěrem.

Adresa startovače ZDE.

Netrpěliví fanoušci mohou již dnes slyšet ukázku nové tvorby. V podkresu starovačového videa je totiž ukázka jedné skladby.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments