POWER 5 posunují vydání alba Adrenalin

Heavy metalová skupina POWER 5 je z důvodu "Covidu-19" nucena posunout vydání nového CD Adrenalin. Původní datum vydání bylo naplánováno na poslední týden v únor 2021. Bohužel i do nahrávání a příprav alba Adrenalin zasáhl "Covid-19". Nemoc prodělali bubeník Milan, basák Jirka a podezření bylo také u zpěváka Olina. U něj se "Covid-19" neprokázal, ale díky zánětu hrtanu a karanténě do studia také nastoupit nemohl. Jednotliví členové tak nahrávali v nových volných termínech. Skupina tak studiové práce dokončila až na začátku února. Nyní bude probíhat mix, mastering a samotná výroba CD. Vydání alba je tak nutné o cca 6 týdnů posunout.

Celou situaci vysvětluje zpěvák Olin Škrabal:

„Je to bohužel tak a jsme nuceni posunout vydání alba Adrenalin. I kolem kapely se "Covid" přehnal. Milan vzhledem ke komplikovanému průběhu Covidu mohl nastoupit do studia až v lednu a poslední údery natloukl minulý týden. Covid-19 prodělal i Jirka a u mě bylo podezření, které se nepotvrdilo, ale bylo nutné dodržet karanténní předpisy a musely se hledat nové termíny na nástup do studia.“

Také koncertní křest alba, který se měl uskutečnit na konci února se přesouvá.

„Narozeninový koncert k 25. výročí vzniku skupiny a zároveň křest alba měl proběhnout tradičně koncem února ve Valašských Kloboukách. Jenže situace s pořádáním akcí je taková, jaká je, a i tuto akci musíme odsunout. Za posun termínů se chceme fanouškům omluvit a zejména všem, kteří dopředu přispěli na Starovači. Chceme je ujistit že o své peníze a Stratovačové odměny určitě nepřijdou.“ dodává Olin.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments