PORTA INFERI přichází silnější a dravější, než kdy dřív!

Svůj postoj vyjádřila novým videoklipem ke skladbě "WARBRINGER"!!!
Ještě před "lockdownem" stihli natočit videoklip k nové skladbě "WARBRINGER", která se do dnešní doby hodí jak svou energičností, tak i silným a bojovým refrénem, kterým se nebojí tvrdě říct, co si opravdu myslí!

„Celá pointa textu pochází z dob dávno minulých, a to až z dob vikingských válečníků. Je to takový bojový chorál s účelem povzbudit masu lidí po dlouhých a těžkých chvílích k razantnímu kroku, díky kterému přežije celá generace. Parafrází může však být pochopen i jako strádání pod nějakým útlakem (hrozba války, politický útlak, coronavirový lockdown atp.)“ říká zpěvák Radim Korbel.

Přesto je smysl skladby mnohem hlubší a rozhodně neberte tuto skladbu jako buřičskou, jde spíše o vyjádření aktuální situace jinou formou - formou hudby a umění.

Ostrá partička ostřílených a již dobře známých muzikantů z Moravy ukazuje, že se do toho umí pořádně opřít a metal jim koluje v žilách. Tvorbu PORTA INFERI nelze specifikovat jediným žánrem, a proto sama kapela novou tvorbu žánrově prohlašuje za power-core. Posouzení již necháme na posluchačích.

WEB: www.portainferi.com
FACEBOOK: www.facebook.com/portainfericz

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments