Pokáč jako Anděl na inspekci Prahy

Jak zmatečně může vypadat titulek, tak skutečnost je poté prostá. Písničkář Pokáč se nechal inspirovat blížícími se vánočními svátky a natočil nový song a klip. V něm si zahrál anděla, který se vydal na inspekci matičkou Prahou. S produkcí mu tradičně už vypomáhal Johny Rainbow a samotný klip natočil Jakub Mahdal, se kterým Pokáč rovněž dlouhodobě spolupracuje.

„Už je taková tradice, že každý rok vydáváme vánoční song, letošek není výjimkou... I když celý rok byl ve znamení koronaviru, písnička s tím nemá nic společného. Naopak je to taková vzpomínka na vánoční trhy plný lidí, který přišel zkontrolovat sám anděl,“ vysvětluje Pokáč.

„Je to klasicky malinko přitažený za vlasy, ale snažili jsme se, aby to pořád bylo co nejvíc vánoční a navozovalo fajn atmosféru 😉. Musím říct, že chodit po Praze v andělským hávu byl celkem zážitek, tak snad se lidem písnička bude líbit. Přeju šťastný a veselý!“ Dodal zpěvák i s pozdravem.

Mimochodem, pokud vás to zajímá, tak za pouhé dva dny na kanálu YouTube si skladbu Anděl pustili dvě stě tisíckrát a v kategorii trendy je tím pádem na špici jako hvězda na vánočním stromku.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments