Pocta „MISTROVI“ v prosinci

Podle Gottových internetových stránek se uskuteční 15.prosince koncert nazvaný Pocta Karlu Gottovi v pražské O2 areně. Na vzpomínkové akci zazní nejznámější písně nejúspěšnějšího českého zpěváka za doprovodu Bandu Pavla Větrovce. Vstupenky se začnou prodávat 15. února v 10 hodin.

„Manžel si ještě za svého života uvědomoval, že koncert na jeho památku by pro jeho příznivce měl být uspořádán. Chtěl, aby organizátorem koncertu byla agentura Karel Gott Agency, a sdělil svému nejbližšímu teamu i velmi konkrétní představu podoby koncertu. Budeme se snažit jeho přání naplnit.“ sdělila Ivana Gottová.

Na koncertu vystoupí největší hvězdy české a slovenské hudební scény. Jejich jména budou oznámena později. V rámci koncertu bude předán šek, který převezme přední český onkolog, prof. MUDr. Marek Trněný, CSc. Finance budou použity na podporu výzkumu v oblasti lymfomu a leukémie prováděného na I. interní klinice 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově náměstí.

Pocta Karlu Gottovi