Po vichřici Sabina přichází hudební uragán

Tento týden si na své přijde skoro každý bard napříč hudebním spektrem. Lindemanna už máme za sebou, v pondělí už svůj koncert vyprodal. Ve středu v pražském klubu Roxy vybuchne Napalm Death se svými hosty, Hammerfall už jsou tady skoro jako doma, stane se tak ve čtvrtek ve Foru Karlín a nebudou sami, spolu s nimi, jak už jsme informovali Battle Beast a Serious Black. A na „Sv. Valentajna“, v pátek 14.2. Five Finger Death Punch v Tipsport Aréně u Výstaviště Holešovice v Praze, to už bude ale mega koncert a žádná klubovka..

A co pořád Praha – například Brno bude taky trsat na Valentýna v Zoner Bodyhall – s holanským DJ FEDDE LE GRANDEM, známý s „míchání“ skladeb u Madonny, Coldplay, Robbieho Williamse a autor hitu Put Your Hands Up For Detroit, který má na 40 miliónů shlednutí.

A pak se to možná v sobotu pokaká – poslední koncert v Ostravě proběhl 6.5.1997 a hle – už jsou tady zase, už jsou tady zase – The KELLY FAMILY – rodinná formace, která nevymírá, ale kapénkově se rozmnožuje. Zamáčknout slzu můžete v O2 Aréně s hity památného alba Over The Hump s hity Why, Why, Why či Santa Maria, ale kdo tentokrát bude zpívat An Agle nevím, ale Angelo to snad nebude, vlastně bude, pač to zpívají všichni!