Písničkář COMAR by si dal pivko v novém songu

Bývalý leader kapely Public Relation Honza "COMAR" Ražnok (psali jsme v novikách) se vydal svou cestou a s přáteli dal v pandemické době dohromady nový song o touze dát si pivo.

"Tento song je pro pobavení v jakékoliv karanténě... nejen té koronavirové, ale třeba i z důvodu jiných nemocí a omezení, domácího vězení, během prohibice... prostě když se nemůžete poveselit s přáteli u dobře vychlazeného pivka." řekl Comar na adresu skladby, kterou si půjčil s repertoáru Daft Punk a odhalíte tak skladbu Get Lucky, ke které si Comar napsal text.

"Speciální věnování Divadelní Floře Olomouc, během níž jsme si refrénový popěvěk zpívali s kamarády a kolegy z tohoto festivalu v našem oblíbeném baru Vertigo." doplnil informaci zpěvák.

Nahrávalo se během dubna 2020 v době koronavirové karantény na různých místech severní Moravy (Ostrava, Skotnice, Bílovec, Jeseník). Aranže cover verze obstaral Comar, finální mix a mastering pak Tomáš Klos a za názvem Comar & friends se skrývají Tom Strom Njumen - funky a sólová kytara, funky beat, Tomáš Klos - baskytara, Duftpank holograms, Vítek Kurečka - beer drums, Vojta Ražnok - asistent režie, kresba,slečna Tereza - zátiší pro Kozla. A co říct závěrem?

"Během realizace tohoto songu a videa nedošlo k bezdůvodnému ublížení žádnému lahváči." řekl s úsměvem Honza Comar Ražnok.

Písničkář COMAR
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments