Pilsen Busking Fest 2020 bude …a basta!

Asi před měsícem organizátoři festivalu Pilsen Busking Fest 2020 oznámili, že se bude konat i v letošním roce a dokonce v termínu od 4. do 5. září v centru Plzně! Návštěvníci po sedmé navštíví multižánrový program, který bude tradičně velice pestrý. Učinkujících bude kolem 15 a to jak domácí, tak i zahraniční umělci nebo oblíbená kreativní zóna Živá Velryba.

Zahraniční budou například na houslistku s bubeníkem Olga Show hrající vlastní tvorbu, tak i klasická díla vážné hudby v moderním kabátě. Reaggae / ska / rock ‘n’ roll one man band Rocky Leon, dále polští Freeborn Brothers a nebudou chybět cirkusáci, akrobaté, tanečníci a komedianti. A pokud se vše podaří, bude skutečně na co koukat. Své akrobatické a žonglérské umění přijede ukázat rodák z Ghany Afrikan Acrobatik Act a nebo fotbalový freestyler Fabian Duro a další, pak jž převážně z domácí scény.

Proběhne i oblíbená Busking Párty, která se uskuteční 8.8. na Náplavce u Radbuzy. Hlavní hvězdou bude psychedelic hard rocková kapela Redlake Circus sídlící v Berlíne, místní Madebythefire, Nigunatica duo, Tomáš J Holý, Marty’s Henpecked Club a Kejklíř Rudy Harden.

Pilsen Busking Fest