Petr Korbel zběhnul od stolního tenisu k muzice!

S novinkami se patrně roztrhl pytel a to je dobře. Ovšem tu, kterou vám nyní náš server MUZIKA exklusivně představí, nemá obdoby. Nás veleúspěšný stolní tenista Petr Korbel se dal na muziku a napsal text o svém milovaném pingpongu. Ten má premiéru 26. 4. 2020 přesně v 19 hodin. Skladba se jmenuje Let´s Play a jde o oslavu tohoto sportu.

„Pojďme hrát, jak zní v překladu tato skladba, bude prezentována celosvětově. Je pod patronací značky Butterfly a zájem o ni mají převážně asijské státy, kde je stolní tenis doménou, ale pojede do celého světa. Je to takový náš hymnus“ řekl Petr Korbel pro server Muzika.cz.

Petr Korbel

Tento hudební příběh má na svědomí producent Jan Malíř, který se ujal jednak režie, tak i kamery.

Autorem hudby je známý baskytarista František Raba, který v současnosti působí v kapele Prague Queen. A tady Petr Korbel navazuje na zrod skladby:

„Zpěvák této kapely, Jarda Břeský alias Freddy je vášnivý stolní tenista a učinkuje často sólově na našich akcích. A on byl iniciátorem této myšlenky, které se Franta Rába ujal, oslovili mne, abych napsal text. Můj první v životě! Prostě chtěli písničku o ping pongu“.

Právě oba jmenovaní hudebníci stojí za projektem BASSKY, který se zhostil této skladby, kterou vám nabízíme a budeme zvědaví, jak se této skladbě a Korbelově prvotině bude dařit.

František Raba
Bassky - Raba & Bresky
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments