Petr Čech ve skupině Wills & The Willing

Bývalý a snad i slavný brankář Petr Čech si vždy uměl poradit a jeho záliba v bubnování je obecně známa. Jeho bratříčkování se s dnes už neexistujícící formací Eddie Stoilow každý zná, méně se už například už ví, že cca před rokem nahrál se slavným bubeníkem Rogerem Taylorem ze skupiny Queen charitativní píseň That's Football a v závěru roku vystoupil v Praze na koncertu slovenského zpěváka Mekyho Žbirky. Nyní si nově zahrál na bicí s britskou hudební skupinou Wills & The Willing.

"S Ianem jsme se potkali a mluvili o hudbě. Vzešel z toho nápad, že si spolu zahrajeme a uvidíme, co se stane. Nakonec mi Ian nabídl, jestli bych nechtěl na novém albu odehrát pár písniček a absolvovat několik živých vystoupení," řekl Čech pro agenturu Sport Invest, která ho zastupuje.

S touto londýnskou country kapelou plánuje i živé koncerty, až se uklidní situace ohledně koronavirové pandemie.

"Prakticky všechno, co se mě a hudby týče, mělo takový volný průběh, takže neplánuji a uvidíme, co budoucnost přinese. Každopádně spolupráce s Ianem mě bavila a myslím, že to neskončí jenom u jedné písničky. Bavili jsme se o některých živých vystoupeních, tak věřím, že se nám to podaří, až se samozřejmě světová situace vrátí do normálu," dodal brankář, Petr Čech, který mne svým nešťastným reprezentačním zápasem s Tureckem na Euru 2008 připravil o nekřesťanské peníze!

Petr Čech
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments