Pearl Jam vyhlásili válku svému revivalu!

O tom, že je revivalů na světě více než dost víme, vždyť česká republika patří mezi světovou špičku. Jiného názoru na tento druh umění je kapela Pearl Jam, která tvrdí, že aktivita jejich britské tribute kapely Pearl Jamm je pro ně nepřijatelná a poškozuje je. Sama kapela patří mezi přední představitele stylu grunge a když vydali v roce 1992 své debutové album, zařadili se mezi populární a vysoce ceněné formace. A jako každá slavná kapela musela počítat, že se objeví někdo, kdo bude dál rád nezištně šířit jejich hudbu. A tak vznikl revival Peral Jamm, dokonale interpretující velké vzory. Členové původní skupiny však tvrdí, že Pearl Jamm jednají nečestně, a požadují, aby nepoužívali propagační materiály připomínající ty jejich a aby neužívali svou internetovou doménu a e-mailovou adresu.

„Nikdy se nestalo, že by za námi někdo po koncertě přišel a požadoval vrácení peněz, protože si myslel, že šel na koncert originálních Pearl Jam,“ vysvětlila kapela na svou obranu a vyslala přímý vzkaz svým vzorům:

„Ublížili jste nám. Víte o nás roky, ale čekali jste na pandemii, abyste nám poslali výhrůžné zprávy. To nejsou Pearl Jam tak, jak je známe a milujeme, to nejsou Pearl Jam bojující proti sociálním problémům, proti nadnárodním gigantům. Nikdo si nás s vámi nikdy nespletl, je to naprostý nesmysl. Neublížili jsme vám ani vaší značce, naopak. Vaše reakce jsou nepřiměřené, ale naše láska k vaší hudbě pokračuje!“

Slavní Pearl Jam už nezareagovali a tak budeme v očekávání, zda se ozve Vojtek se svými Kabáty, které u nás prezentuje, kopíruje a mnohdy i ztrapňuje snad 80% kapel v republice.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments