Pavel Callta přichází se třetí deskou s názvem "Jiná"

V pořadí třetí album Pavla Callty nese název "Jiná". Obsahuje deset písní a vyšlo 20. listopadu. Deska je opět kompletně autorská a jako producenty si zpěvák a skladatel přizval Sadlucka a Ondřeje Žatkuliaka. Mezi novými písněmi nechybí například duet s Evou Burešovou "Jako by byl náš poslední", který má už přes pět milionů zhlédnutí. A je tu i první anglicky zpívaný song.

„"I fight for you" jsem napsal už v roce 2012. Česká verze této skladby se jmenuje "Ztrácím se" a vybral jsem ji jako pilotní singl, který dostal i obrazovou podobu,“ říká Pavel Callta a doplňuje:

„Videoklip jsme natáčeli v Krkonoších v místě zvaném Lysečinky, kde jsme našli krásnou roubenku. Na podobném místě jsem točil i svůj úplně první videoklip na song "Ve hvězdách". Kromě toho jsme ještě objevili jeden osamělý gigantický strom na poli kousek od Barrandova. Záběry s ním dotvořily emotivní atmosféru klipu. Hlavní roli ztvárnila Andrea Kalousová, se kterou se známe několik let a už před pár měsíci jsme se domluvili, že si spolu zahrajeme v nějakém klipu.“

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments