Paul McCartney říká, že s Lennonem napsali několik nevydaných skladeb, které „nebyly moc dobré“

Rozhlasová stanice BBC chystá dokument k 80. výročí narození ikony Johna Lennona a to s představou, jaké by jeho narozeniny byly, kdyby nebyl v roce 1980 zavražděn pomateným fanouškem. Bude vysílán o víkendu 3. a 4. října na stanicích BBC Radio 2 a BBC Sounds a uvádět jej bude druhorozený syn Sean Ono Lennon.

V rozhovoru byl například McCartney dotázán, zda on a Lennon napsali nějaké shity písně, které byly trochu nepoužitelné a nebo sypali ze sebe jen hity.

„Bylo několik písní, které nebyly moc dobré,“ řekl McCartney. „Bylo to od mladých skladatelů, kteří nevědí, jak na to“. McCartney odhalil, že i po rozchodu Beatles byl nadále ovlivňován Lennonem.

„Od té doby, co se The Beatles rozpadli a spolu jsme nic nenapsali a dokonce ani nenahrávali, si myslím, že každý z nás se odkazoval na ostatní. Dělám to tak dodnes. Něco píšu a říkám: Bože, to je zatraceně hrozné. A myslím, co by řekl John? A říkám si Jo, máš pravdu. Je to zatraceně hrozné. Musíš to změnit. A tak to změním,“ řekl Paul McCartney.

Paul McCartney - John Lennon
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments