OZZY točí další desku s hvězdnými muzikanty

Letos nás Madman překvapuje neustále. Nejprve to byla velice zdařilá deska "Ordinary Man", poté přiznání o jeho zdravotním stavu. Světem prolétly fotky staříka skoro nad hrobem a někteří jej dokonce už pochovali. Chyba lávky, protože Ozzy je neskutečný ve všem co dělá nebo prožil a nyní se na svět dere další informace. Protože koncerty jsou tabu, zavírá se do studia a tvoří.

„Jestli dostanu covid, jsem v pr*eli,“ řekl Osbourne a proto natáčení probíhá za velice přísných bezpečnostních opatřeních. Přítomni jsou jen zvukový inženýr, producent Watt a Ozzy, kteří každý den procházejí testem na koronavirus.

A dlužno dodat, že mu na desce zahrají skutečně top jména. Producent poslední desky Andrew Watt se nejen ujal opětovné produkční práce, ale vzal na svá bedra i kytary, basu obstaral Rob Trujillo z Metallicy, Taylor Hawkins z Foo Fighters si sedl za bicí a přidal se i Chad Smith z Red Hot Chili Peppers. A očekávají se ještě další hvězdná jména. Průběh tvorby nového alba je v polovině a vše je teprve ve fázi vývoje, včetně názvu, finální podoby a vydání.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments