Ozzy Osbourne natáčí novou desku a plánuje turné na rok 2022

O rozruch se postarala manželka a manažérka v jedné osobě Sharon Osbourne, která dala světu zprávu, že nesmrtelný OZZY je pět ve studiu a točí novou desku. A když přidala informaci o turné v roce 2022, nebral údiv konce.

„Všichni bookují turné na rok 2022 a domluvit termíny je momentálně dost náročné. Agenti z toho šílí, jak se všichni snaží naskočit zpátky. Myslím, že to bude velmi vzrušující doba, až se začne všechno vracet k normálu. Vzrušující a radostná.“ Uvedla Sharon v rozhovoru pro Radio Planet Rock, kde sám Ozzy počítá s turné, chystá film a pracuje ve studiu.

„Pracujeme na snímku o Ozzyho životním příběhu a on k tomu musí natočit soundtrack. Takže prostě řekněme, že jsme v pracovním režimu,“ nastínila stav věci Sharon, ale dodala, že posledních pět měsíců žádnou rekonvalescenci kvůli celonárodnímu lockdownu nepodstupoval:

„Mám pocit, že se jen válel na gauči, koukal na televizi a jedl.“

Velkým tématem bylo také jeho zdraví.

„Mám fyzioterapii pět dní v týdnu. Pomalu ale jistě se zotavuju... Zeptejte se Sharon, ta vám řekne, že se mi daří mnohem líp, než by vlastně mělo,“ odvětil Ozzy Osbourne.

Ozzy Osbourne
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments