Ostrava v plamenech přeložena na rok 2021

Oblíbený rockový festival je další v řadě, který přeložil, z důvodu všem dobře známým, svůj festival na příští rok. V tiskové zprávě pro Muzika.cz se píše:

„V posledních týdnech a dnech jsme svědky mimořádně těžkého období, jaké nemá v historii obdoby. Málokoho z nás by ještě nedávno napadlo, že se dostaneme do současné situace.

Neříká se nám to lehce, ale nastává to, co většina z nás tušila a očekávala. Letošní 7. ročník festivalu Ostrava v plamenech se neuskuteční.

Opatření spojená s koronavirovou krizí nám bohužel neumožní OVP realizovat. Je nám to moc líto a zřejmě si dokážete představit ten pocit marnosti po téměř roční intenzivní prací, kterou jsme věnovali letošnímu ročníku OVP.

Dobrou zprávou je, že se se nevzdáváme a intenzivně pracujeme na příštím ročníku OVP, který se uskuteční uprostřed příštího léta, jak jsme zvyklí.

V jednání jsou sobotní termíny 31. července nebo 7. srpna 2021. Který z uvedených 2 sobot to bude, bychom měli vědět v nejbližších týdnech. Budeme Vás neprodleně informovat.

V tuto chvíli vše nasvědčuje tomu, že se nám podaří celý stávající program zachovat a přesunout na příští rok. Samozřejmě to není lehký úkol, protože většina kapel už měla na příští rok jiné plány, nicméně vše směřuje ke zdárnému konci.

Vstupenky na letošní OVP si prosím ponechte a dobře uschovejte. Zůstávají v platnosti na příští ročník.

Spousta z Vás se ptáte, jak byste mohli OVP podpořit, za což Vám hrozně moc děkujeme a Vaší podpory si vážíme.

Nejlépe nám vyjádříte podporu tím, že si dál budete kupovat vstupenky na OVP 2021.

Můžeme vám slíbit, že když Vás bude víc, než očekáváme, všechny příjmy navíc budeme investovat do rozvoje OVP, aby vás to u nás ještě více bavilo a cítili jste se s námi ještě lépe.

Zůstaňte s námi a buďte zdrávi.“ Podali za pořadatelský team vyčerpávající informace Petr Šiška a Patrik Kohut.

Ostrava v plamenech
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments