ONIDVA - nový a už zakázaný ostravský projekt legend!

Je to tak, přátelé, v době koronanudy se v Ostravě rodí historie. Legendární moderátor, zpěvák sk. Úspěch (předem zajištěn), multiinstrumentalista (nehraje na nic), textař, skladatel, ozdoba dámských ložnic, autor „Praskání“ a profesor rétoriky Rostislav Petřík se dal mezi řečí do řeči s další hudební legendou Alanem „Shwake“ Hudečkem a založili duo ONIDVA! Podle slov Petříka, kapela vznikla, aby ihned byla zakázána!

Přesto jedou dál: „Materiál na první stranu debutového singlu je již hotov a představíme Vám ho do 17 dnů v „samozřejměnejlepšímlivestrýmovémpřenosuvšechdobještěnevímeodkud!!!!

Novinka se jmenuje „Známe pravdu“ a zatím je zahalena tajemstvím A strany singlu. A světě div se, během 24 hodin se zrodila i druhá strana singlu, obyčejně řečená B, a ta se jmenuje „Váhy mají pravdu“ (stejně jako ostatní znamení).

Rosťa ještě dodává:

„Jde o humor, chceme, aby se lidé smáli, aby prostě bylo veselo. A neposílejte nám prosím peníze, ani jeden nemáme konto. No a pro ještě nevzniknuvší fanclub: děkujeme moc!!!“

Prostě recese musí být, i kdyby na roušky nebylo a právě toto duo je nyní hitem lovců na sítí, kteří hledají, pátrají, zkoušejí… a mají smůlu. A basta!!!

ONIDVA
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments