Odhalen nejšílenější fanoušek OASIS všech dob

Jmenuje se John Smallbones a je kapelou bratrů Gallagharových doslova posedlý. Utratil tisíce liber za výzdobu svého domu a není den, kdy by si nepouštěl jejich skladby. Nashromáždil obrovské množství vinylů, oblečení, různých propriet až po leporela v životních velikostech. Dokonce svůj dům pojmenoval po Liamově populárním hitu z roku 2017 "Wall Of Glass" a dokonce si tělo ozdobil stejným tetováním, jako členové kapely.

„Mám plátna po celém domě, skříně plné věcí z koncertů, koupelnu plnou memorabilií a všude na zdech obrázky.“ Uvedl John, jehož děti znají veškerou tvorbu Oasis nazpaměť, zvláště když si zapojí stereo ve sprše a zpívá si denně jejich hity. Manželka však jeho lásku nesdílí a je tak trochu z koníčka svého manžela lehce na prášky. Měla dokonce říci, že jakmile umře, půjdou do hrobu s ním všechny tyto věci.

„Kdykoli jedu v dodávce, neposlouchám rádio, ale CD kapely a jakmile je víkend, pouštím si vinyly.“ Dodal Smallbones, který tvrdí, že jsou díky smysluplným textům lepší než The Beatles.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments