Oceán vydává reedice kultovních alb Dávná zem a Pyramida snů

Znovuvzkříšená legendární formace Oceán se rozhodla vydat reedice alb Dávná zem a Pyramida snů. Vše bude v remasterované podobě na vinylech a na dvojCD i s bonusovým materiálem. Debutové album Dávná zem, natočené na jaře 1990 v digitálních studiích Opusu, doplňuje v CD formátu bonusový disk s nahrávkami z českobudějovického studia Faktor z léta 1989. Ty byly dosud dostupné jen na fanoušky distribuovaných kazetách.

Druhé album Oceánu Pyramida snů obsahuje remaster původní rozšířené verze z roku 1991. Na druhém disku vycházejí remixy z vinylového EP Haifa a nový remix písně Doteky v zemi, který speciálně pro toto vydání vytvořil Jan Vozáry.

Jako bonus se v jednom vinylu od každého z titulů bude ukrývat speciální voucher, který svému majiteli zajistí tzv. Zlatý den s Oceánem. Dva fanoušci tak budou moci na jednom z koncertů, které se uskuteční po skončení omezení vyvolaných pandemií, prožít se skupinou přípravy na vystoupení, pohybovat se v zákulisí a samozřejmě si koncert vychutnají z bezprostřední blízkosti.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments