NYKKI - česká popová kometa se vrací v plné síle

Nykki si mnozí pamatují jako frontmanku dívčí skupiny "5Angels". Po rozpuštění skupiny se vrhla na sólovou kariéru ve Velké Británii. Pod vedením profesionálů hudební branže pilně studovala a tvořila. Do toho se věnovala také výuce taneční choreografie a tance jako takového. Prostě nezahálela a na trase Praha-Londýn a šla kupředu, zpátky ni krok. V květnu se Nykki spojila s britským producentem a skladatelem Pete Hammertonem k natočení skladby "Home To You". Hammerton má na kontě spolupráce s hvězdami jako One Direction, Little Mix, James Arthur, Paloma Faith či popovou legendou Kylie Minogue.

„Home To You je píseň o tom, že na toho svého člověka myslím, ať jsem kdekoli. O tom, že se na něj vždy těším domů,“ vysvětlila Nykki pointu skladby. Mladá zpěvačka se ve svém nejnovějším singlu otevřela více než kdykoliv před tím:

„Čerpající z vlastní osobní zkušenosti, jsem chtěla vyprávět příběh velké lásky, v níž navzdory dálce i navzdory všem pochybnostem a vkrádajícim se nejistotám si nakonec díky lidem okolo uvědomíte, že to, co už máte, je ve skutečnosti více než dost,“ dodává Nykki ke skladbě, která má svou rádiovou premiéru už nějaký čas za sebou a nyní si s klipem hledá cestu ke svým dalším fanouškům.

NYKKI
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments