Nový videoklip skupiny Škwor Nejistá přítomnost je na světě

V listopadu rockový Škwor vydal albovou novinku Tváře smutnejch hrdinů a vůbec si toto dílo nevedlo špatně. Poprvé v historii Škworu vyšlo také na vinylu, jehož první limitovaná edice s podpisovými kartami kapely už je téměř vyprodána. Aktuálně před Vánocemi vydali k jedné ze skladeb rozsáhlý videoklip. Sama kapela uvádí, jak k tomu došlo.

„Kupodivu jsme tentokrát vizi měli už poměrně dlouho dopředu, i když i ta prošla určitým vývojem. Věděli jsme, že chceme sérii minipříběhů, které budou klipem prostupovat, ale zároveň se nebudou vázat na text úplně doslova. Oslovili jsme tentokrát Matěje Říhu z Papa Pech Production, který se ukázal být velice kreativní, a některé naše nápady rovnou vyhodil a vymyslel několik dalších.“

„Klip mapuje nejsilnější lidský emoce a ukazuje je v ten nejvyhrocenější moment. Smutek, láska, štěstí, napětí, strach, smíření a beznaděj. Kluci z kapely jsou profíci, a hlavně jsou vyhraní, takže se umí hýbat a vypadají skvěle na kameře. Ale to mě nepřekvapilo...“ uvedl ke klipu režisér Říha.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments