Nový videoklip Jana Bendiga Bella Ciao vyvrcholí hospodskou rvačkou

Zpěvák Jan Bendig po dlouhé řadě vlastní tvorby, přichází s coverem písně Bella Ciao, známé z populárního seriálu La Casa de Papel. Přetextovaný song s melodií laděnou do čardáše pojednává o obyčejném Romovi, který si umí užívat života. Ve videoklipu si jednu z hlavních rolí zahrál známý televizní moderátor Richard Samko.

Jan Bendig - Bella Ciao

Komediálně pojatý klip k písni Bella Ciao byl natáčený ve vesničce nedaleko Žatce a ukazuje, jak se někteří Romové umí bezprostředně bavit.

„Nestydím za to, že jsem Rom, a rád do svých písniček zařazuji romské texty a motivy. Věřím, že právě u Bella Ciao si spousta lidí přijde na své. Bylo to pro mě jedno z nejkrásnějších a nejvtipnějších natáčení,“ popisuje Honza pro Muzika.cz.

Video, ve kterém si zahrála většina místních obyvatel, vyvrcholí hromadnou hospodskou rvačkou desítek lidí.

„Čekal jsem, že jim to moc nepůjde a nebudou se opravdu prát. Jakmile ale byla ohlášená akce, lidi se do sebe pustili takovým způsobem, že to vypadalo opravdu reálně a do patnácti minut byla rvačka natočená,“ pochvaluje si zpěvák natáčení klipu, jehož režie se ujal Lukáš Rejmon a o kameru se postaral Nikita Rublev.

Po vydání videoklipu odjel Jan Bendig do Tuniska natáčet další klip, tentokrát k duetu se zpěvačkou Lucií Bikárovou, která letos zabodovala ve finálových kolech Česko Slovenské Superstar. V září se také diváci mohou těšit na premiéru Honzova nového internetového seriálu Roma Place, kde si zahraje vedle modelky Mirky Pikolové.

Foto: Pavla Hartmanová / Championship Music.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments