Nový singl kapely Pro Tebe „Sílu žít“ dojímá příběhem a nabíjí energií

Na jaře 2019 skupina Pro Tebe zvítězila mezi více jak 800 interprety v soutěži hudebních objevů REC.stage Čistých festivalů a v létě 2019 předvedli svou show na 3 velkých festivalech: Rock for People, Colours of Ostrava a Sázavafestu. Nyní Pro Tebe mají ambici představit se širokému publiku po celé republice a pracovat na debutovém albu. A k tomu i aktuáolní novinka, kterou je skladba o vyrovnávání se se ztrátou blízkého člověka a je osobní zpovědí frontmana kapely Adama Cahy, který k tomu řekl:

„21. 8. 2019 byl den, kdy mě opustil jeden z nejdůležitějších lidí v mým životě. Člověk, bez kterého bych nedělal, co dělám, neuměl, co umím a nemiloval, co miluju. Ještě ve stejný den jsem tehdy složil základ týhle písně, kterou si teď můžete hotovou poslechnout. Nějak to ze mě i přes ty slzy vyšlo. Díky, dědo, snad mě vidíš, snad je ti dobře… Tohle je Pro Tebe. Tvůj Adam.”

Autorem hudby je Adam Caha, na textu spolupracoval s textařem a autorem inscenací Kočovného divadla Ad Hoc Janem Duchkem. Hudební produkce, mixu a masteringu se ujal mladý producent Daniel Vrba.

Kapela Pro Tebe
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments