Nový klip Power od zpěvačky Aiko ukrývá mladou ženskou sílu

Po vydání debutového alba "Expiration date" přichází zpěvačka Aiko s novým singlem "Power". Společně s ním vyšel v pátek 19. března i klip, který se natáčel v historických prostorách Gabriel Loci. Power svým textem a vizuálním ztvárněním upozorňuje na sílu ženství a mladické neporazitelnosti. Režie a kamery se ujal Honya Tran.

Temná popová melodie s výraznými kytarami a bicími v kombinaci s emotivními vokály. Takový je singl Power. Aiko udává trať plnou energie, s pocitem mladické neporazitelnosti a smělosti. „Svět nám patří a jsme schopni všechno dokázat.“ Tento pocit Power při jeho poslechu rozhodně předává. „Upřímný text přináší pocit síly a jisté naléhavosti, připomínající, že pokud máme pocit, že přichází náš čas, neměli bychom ho nechat proklouznout mezi prsty,“ vysvětluje zpěvačka Aiko.

Hlavním rysem klipu je jeho ženská síla, znázorněna Aiko tančící pole dance jako symbol síly, elegance a smyslnosti. Podporujíc tuto myšlenku jsou také součástí klipu contemporary tanečnice, které můžeme vidět jak v synchronizovaném tanci, tak ukazují svou osobnost v sólových částech. V dodání jedinečné vizuální symetrie se zasloužily i prostory Gabriel Loci, které ukrývají unikátní historickou atmosféru.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments