Nový klip Easy je „předskokan“ nového alba Lenny

Album zpěvačky a skladatelky Lenny bude od 21. května avizovat klip k písni Easy. Nová nahrávka s tuctem nových skladeb pod názvem Weird & Wonderful vyjde o den později. A proč album trvalo tak dlouho?

„Já chtěla nechat nějakou tu volnost v tvorbě. Například jsem byla přesvědčena, že jedna skladba tam má být a když jsme ji hráli s kapelou na koncertě, tak jsem ji nakonec zamítla. Takže to mělo svůj vývoj i význam“, upřesnila Lenny.

Duet Easy s životním partnerem, rapperem Marpem, jehož námětem je vztahová rozepře, se dá vnímat jako pokračování tři roky starého duetu Kruh, řekla Lenny, která dodala, že to byla vlastně i vratka za spolupráci na jeho skladbě Kruh.

„Jsem ráda, že to tak vyšlo a byl i čas na další společnou práci. Myslím si, že i tahle písnička by měla zaznít na velkém koncertu 4. prosince v pražském O2 Universum," dodala. Koncert v hale pro 5000 lidí bude největším v její kariéře. Zazní na něm písně z nové desky i průřez starší tvorbou.

Lenny zatím na rozdíl od svých některých kolegů neuvažuje o vystoupení v hlavní koncertní hale O2 areny, kam se vejde přes 16.000 posluchačů. "Ve Foru Karlín na mě přišlo kolem 3000 lidí, takže kapacita haly Universum je tak akorát. Já mám raději mezikroky a budování věcí od píky," řekla ke koncertu Lenny.

Lenny - Marpo
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments